NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY NAUCZANE WYCHOWAWCA
ANTKOWIAK KRZYSZTOF JĘZYK POLSKI, DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ
BAJER MARIAN JĘZYK POLSKI
BŁAŻAK ANNA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE CHLUDOWO
BODZEK BEATA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA III CHLUDOWO
BRYK RADOSŁAW PLASTYKA
BURCHARDT JOLANTA MATEMATYKA KLASA 4b
BZOWSKA – MIŃSKA JOANNA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE CHLUDOWO
CIESIELSKA ADRIANNA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE GOLĘCZEWO
DRZYMAŁA JOANNA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE CHLUDOWO
FIDECKA – GÓRKA AGNIESZKA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA I b CHLUDOWO
GIERCZYŃSKA ANNA MARIA ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE, MUZYKA, PLASTYKA
GLAPA IZABELA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE GOLĘCZEWO
GOLEC MAŁGORZATA WYCHOWAWCA ŚWIETLICY GOLĘCZEWO
GOŚLIŃSKA DARIA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE CHLUDOWO
GRAMSCH – BAZAN EWA MATEMATYKA, RELIGIA KLASA 8b
GRZEBYTA ANNA PRZYRODA, BIOLOGIA, WDŻ KLASA 5b
GRZYBOWSKA MAGDALENA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE CHLUDOWO
HĄCIA EDYTA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA I a CHLUDOWO
JĘTCZAK MAREK WYCHOWANIE FIZYCZNE KLASA 7b
JOSZCZ MARTA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE GOLĘCZEWO
KACHLICKA IZABELA PEDAGOG SZKOLNY
KAMIŃSKA DANUTA WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, KIEROWNIK FILII GOLĘCZEWO
KARAŚ MAGDALENA FIZYKA, MATEMATYKA KLASA g3a
KASIŃSKA JOLANTA WYCHOWANIE FIZYCZNE KLASA 7a
KIEŁCZYKOWSKA MARZENA JĘZYK ANGIELSKI
KIERSTAN ROMANA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA II GOLĘCZEWO
KIJEK NATALIA JĘZYK POLSKI KLASA 6b
KLUZOWICZ EWELINA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE KLASA III GOLĘCZEWO
KMIECIAK PIOTR GEOGRAFIA, JĘZYK ANGIELSKI KLASA 8a
KROENKE OLSZYNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA II a CHLUDOWO
KRYSIAK MONIKA JĘZYK POLSKI
KUBIAK DOROTA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE CHLUDOWO

 

LENARTOWICZ MAGDALENA PEDAGOG PRZEDSZKOLNY, NAUCZYCIEL

WSPOMAGAJĄCY

MACIOSZEK URSZULA MUZYKA
MAŃSKA BEATA WYCHOWANIE FIZYCZNE KLASA 5a
MARCINKOWSKA-HAUKE NATALIA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA II b CHLUDOWO
MARGRAF MATEUSZ WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, HISTORIA, WOS
MIERZWA ŁUKASZ JĘZYK ANGIELSKI
MYSZKA VIOLETTA PEDAGOG SZKOLNY
NAJDEK IRENA JĘZYKA POLSKI
NAPIERAŁA JOANNA BIBLIOTEKARZ SZKOLNY
NOWICKI BARTOSZ INFORMATYKA, TECHNIKA KLASA 5c
PIOSIK MAGDALENA HISTORIA, WOS KLASA 4a
POLICHNOWSKA DOROTA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA I GOLĘCZEWO
RAMUSIEWICZ ALEKSANDRA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE GOLĘCZEWO
REWERS KAROLINA RELIGIA
ROSZAK MAGDALENA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE GOLĘCZEWO
RYBICKA IZABELA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE CHLUDOWO
SOMMERFELD KAROLINA JĘZYK NIEMIECKI KLASA g3b
STANKIEWICZ KATARZYNA LOGOPEDA SZKOLNY
SZAREK – JANKOWSKA JAGODA JĘZYK ANGIELSKI
SZCZEPAŃSKA KRYSTYNA WYCHOWAWCA ŚWIETLICY CHLUDOWO
SZYMAŃSKA JUSTYNA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE GOLĘCZEWO
ŚPIEWAK DANUTA BIOLOGIA, WDŻ, WICEDYREKTOR
TORZYŃSKA MAŁGORZATA WYCHOWAWCA ŚWIETLICY CHLUDOWO
WENC JOLANTA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA GOLĘCZEWO
WIECZORKIEWICZ JUSTYNA CHEMIA, MATEMATYKA KLASA 6a
WIERZBICKA ANNA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE, PO KIEROWNIKA FILII GOLĘCZEWO
WOŁYŃSKA MONIKA JĘZYK ANGIELSKI, WICEDYREKTOR
WOŹNICA ELŻBIETA (s. Rafaela) RELIGIA
ŻUBEREK JULIA WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE GOLĘCZEWO