• ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ZESPOLE SZKÓŁ im. o. MARIANA ŻELAZKA W CHLUDOWIE – II semestr 2017/2018
    NAUCZYCIEL NAZWA ZAJĘĆ RODZAJ /PŁATNE,PPP, KOŁO,SKS itp./ TERMIN(Y)
    BARTYŃSKA MAŁGORZATA Zajęcia z technologii komunikacyjnej i informacyjnej płatne Czwartek

    11.45 – 12.30

    BODZEK BEATA Zajęcia wyrównawcze z matematyki i z języka polskiego Płatne Piątek lekcja 5
    BURCHARDT JOLANTA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka Płatne Środa lekcja 8
    Dodatkowa lekcja dla klas III GIM – matematyka Wtorek i środa

    7.30 – 8.00

    GRAMSCH – BAZAN EWA Zajęcia wyrównawcze dla klas VII – matematyka niePłatne/ppp Poniedziałek7.30
    Zajęcia wyrównawcze dla klas IV – matematyka Płatne/ppp Wtorek lekcja 7
    GRZEBYTA ANNA Wycieczki przyrodnicze płatne 1 sobota w miesiącu
    HĄCIA EDYTA Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze Płatne/ppp Poniedziałek lekcja 4 co II tydzień
    Zajęcia rozwijające uzdolnienia Płatne/ppp Poniedziałek lekcja 5 co II tydzień
    JĘTCZAK MAREK Piłka nożna – szkoła podstawowa Trening, SKS Wtorek 14.30-15.50
    Piłka nożna – gimnazjum Trening Piątek 14.30-15.50
    KACHLICKA IZABELA Terapia motoryki ręki PPP Czwartek 8.00-8.15
    Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się płatne Środa lekcja 6
    KARAŚ MAGDALENA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Płatne/PPP Wtorek i środa 7:40-8:10
    Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki środa 14:30 co II tydzień
    KASIŃSKA JOLANTA Piłka siatkowa  SP i GIM SKS poniedziałeklekcja 8
    KIEŁCZYKOWSKA MARZENA Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego Piątek lekcja 7
    Klubjęzykowy – ENGLISH IS FUN środa lekcja8
    KIERSTAN ROMANA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze X Piątek 13.00 – 13.45
    Koło flażoletowe Środa co II tydzień
    KIJEK NATALIA Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klasy 7a i 2b (gimnazjum) PPP Poniedziałek lekcja 8
    Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klasy 6a i 6b PPP/PŁATNE Wtorek lekcja 8

     

    Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klasy 5b PPP Czwartek lekcja 7

     

    KLUZOWICZ EWELINA Zajęcia wyrównawcze PPP płatne Piątek lekcja 6
    Koło flażoletowe koło Środa lekcja 4 co II tydzień
    KMIECIAK PIOTR Geografia dla każdego Płatne Czwartek 7.30
    KROENKE OLSZYNA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze płatne piątek  lekcja 5
    ŁUCZAK WERONIKA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas 4a i 4b Płatne, PPP Poniedziałek lekcja 7
    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas 5a i 7b PPP Poniedziałek lekcja 8
    MARGRAF MATEUSZ Tenis stołowy płatne Czwartek 16.45-17.45
    Piłka nożna ( I-IV) SKS Poniedziałek i piątek 16.45-17.45
    MARKOWSKA KAROLINA Zajęcia muzyczne Wtorek lekcja 8
    MAŃSKA BEATA SKS karate CHLUDOWO SKS

     

    Środa lekcja 8

    Czwartek lekcja 7

    CHLUDOWO

     

     

    SKS GOLĘCZEWO  Rządowy program SKS Wtorek i piątek:

    13:00 – 14:00

     

    MYSZKA VIOLETTA Trening umiejętności społecznych dla klasy I płatne Czwartek lekcja 6
    NAPIERAŁA JOANNA Projekt filmowy – SP + GIMN płatne Środa lekcja 14.25 – 15.50
    PIOSIK MAGDALENA Koło historyczne Koło Poniedziałek 14.30 do 15.15
    POLICHNOWSKA DOROTA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Płatne/PPP Piątek 11.40-12.30
    Koło badawcze Koło zainteresowań Czwartek 11.30-12.30

     

    – Zgodnie z harmonogramem

    Szkolne Koło Turystyczne – Włóczykij/ Koło LOP Koło zainteresowań Zgodnie z harmonogramem
    SOMMERFELD KAROLINA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – j.niemiecki płatne      środa lekcja 8
    SZAREK–JANKOWSKA JAGODA Koło języka angielskiego dla kl. IVa Płatne  Środy lekcja 7
    WIECZORKIEWICZ JUSTYNA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy IV PPP Wtorek lekcja 7
    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy V PPP/PŁATNE Wtorek lekcja 8
    WOŹNICA ELŻBIETA (s.Rafaela) Koło misyjne Wtorek 14.30-15.30