Czytanie uskrzydla
4 listopada 2022
Zdrowe ciasteczka u Żabek
6 listopada 2022
Pokaż wszystkie

Gminny turniej piłki nożnej

W piątek, 4. listopada, na hali w Suchym Lesie odbył się turniej piłki nożnej, który jednocześnie był eliminacjami do etapu rejonowego. W turnieju wzięli udział chłopcy urodzeni w latach 2008-2011, a większą część składu stanowili młodzi piłkarze Rekordu Chludowo.

Po długim okresie pandemii, w końcu odbyły się rozgrywki piłkarskie. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe z gminy, a więc: SP1 i SP2 z Suchego Lasu, SP z Biedruska i SP z Chludowa. Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach: roczniki 2008/09 oraz 2010/11.

Starsza drużyna zajęła II miejsce (2 zwycięstwa, jedna porażka), młodsza drużyna – III (1 zwycięstwo, dwie porażki). Szczególnie starsza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze i niewiele zabrakło do końcowego sukcesu.

Trzeba także wspomnieć, że sędzią zawodów był nasz uczeń, Eugen Prokaza, który podjął się tego niełatwego zadania i spisał się znakomicie.

Strzelcami bramek byli: Tomek Janke (2), Mikołaj Napierała (2), Franek Przybylski, Fryderyk Mysiak, Antek Gośliński (4), Tomek Bańka (2) oraz Filip Bocheński.