PÓŁKOLONIE W CHLUDOWIE
2 czerwca 2021
Golęczewo: Dzieckiem być…
3 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Golęczewo: Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to jeden z najpiękniejszych dni, na który czekają zarówno młodsze jak i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany bo przecież „wszystkie dzieci nasze są….”

1 czerwca 2021 roku w każdej grupie w przedszkolu w Golęczewie był pełen niespodzianek. Dzieci mogły wspólnie z Panami zabawić się z chustą animacyjną czy piaskiem kinetycznym. Na placu zabaw korzystały nie tylko z urządzeń, ale mogły również puszczać wielkie i małe bańki mydlane, porysować kolorową kredą, potańczyć przy muzyce czy pobawić się z kolorowymi balonami.

Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Przedszkolaki otrzymały przepyszne lody arbuzowe, które okazały się „najlepsze na świecie”😊 i za które bardzo dziękujemy Radzie Rodziców.

Ponadto ten dzień przebiegał również z akcentem ekologicznym. W związku z tym każde dziecko było kolorowo ubrane, ale miało też za zadanie dołożyć do swojego stroju jakiś drobny element świadczący o dbaniu o przyrodę. Wszystkie stroje zostały w poszczególnych grupach przedstawione podczas pokazu mody.

Po tych wielu przyjemnościach czekała na „Leśne Ptaki”, „Pszczółki”, „Żabki” i „Kreciki” główna atrakcja Dnia Dziecka, a mianowicie przedstawienie pt. „W Ekolandii…”. Było to występ, który bardzo zaskoczył dzieci, bo mogły zobaczyć swoje Panie wcielające się w role Ekoludków, Ekorobotów oraz Ekomatrixa. Ten niezwykły, wtorkowy dzień zostanie na pewno długo zapamiętany przez przedszkolaki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz nagrania z przedstawienia.