Ozłacamy Kasisi
1 maja 2018
Golęczewo: Realizacja projektu „Warto mieć pasje”
7 maja 2018
Ozłacamy Kasisi
1 maja 2018
Golęczewo: Realizacja projektu „Warto mieć pasje”
7 maja 2018
Pokaż wszystkie

Mama i tata uczą nas szacunku do pracy

W ostatni dzień przed majówką grupa uczniów naszego Zespołu Szkół – uczniowie klasy 7 b z Chludowa oraz uczniowie klasy 1 f z Golęczewa uczestniczyli w niezwykłej lekcji szacunku prowadzonej przez tatę Natalii.

Pan przewodnik oprowadzający nas po niezwykle ważnym nie tylko dla pocztowców ale dla każdego z nas miejscu wielokrotnie podkreślał jak ważna jest odpowiedzialność, punktualność i precyzja. Zwiedzający mieli okazje prześledzić drogę przesyłek pocztowych od momentu rozpakowania worków, które pakowane są przy każdej skrzynce pocztowej, aż po ich wysyłkę w najodleglejsze miejsca w Polsce i za granicą.

Nowoczesne maszyny segregujące i taśmy transportowe zrobiły na uczestnikach wycieczki ogromne wrażenie. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem także bardzo starego wagonu pocztowego.Mogliśmy do niego wejść  i porównać  jak kiedyś, ręcznie segregowane były przesyłki.

Wyprawa okazała się niezwykle ważna dla Oskara, który wyróżniony za swoje bardzo aktywne i pełne koncentracji uczestnictwo w zwiedzaniu  został zaproszony do przejażdżki pierwszym elektrycznym samochodem Poczty  Polskiej.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie p. Piotrowi  Kanteckiemu. Wycieczka została włączona w projekt ,, Rodzina na szóstkę”.