Chludowo: Spotkanie z Mozaiką
16 czerwca 2018
Piszą o nas!
16 czerwca 2018
Chludowo: Spotkanie z Mozaiką
16 czerwca 2018
Piszą o nas!
16 czerwca 2018
Pokaż wszystkie

Wymiana międzyszkolna z Poroninem

W dniach od 11 do 15 czerwca br. uczniowie Zespołu Szkół w Chludowie wraz z opiekunami: panią Natalią Kijek, Justyną Wieczorkiewicz oraz panem Piotrem Kmieciakiem przebywali na wymianie międzyszkolnej w Poroninie.

Pierwszego dnia młodzież weszła na Kopieniec Wielki oraz Nosal. Było to dla uczestników wyprawy wielkie wyzwanie, gdzie mogli sprawdzić swoje przygotowanie fizyczne, jak i kształcić umiejętność współpracy. Na zakończenie dnia uczniowie udali się do Papugarni.

W środę odbyła się piesza wyprawa do Doliny Chochołowskiej – Szlakiem Papieskim. Wieczorem, grupa z Chludowa udała się na termy. Dzieci korzystały ze zjeżdżalni, jacuzzi, sauny, a także sportowych basenów.

Ostatni dzień uczniowie spędzili w Zakopanem. Odwiedzili stary kościółek, pomniki, przeszli przez Krupówki. Następnie, udali się na trzygodzinną lekcję do Centrum Edukacji TPN oraz sali odkryć.

Dziękujemy pani dyrektor Zofii Chowaniec za zaproszenie i opiekę podczas pobytu w Poroninie, przewodnikom tatrzańskim, nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie, jak i Siostrom za nocleg i wyżywienie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Natalia Kijek

Justyna Wieczorkiewicz

Piotr Kmieciak