Warsztaty robienia kul kąpielowych

20 maja 2024

Ekipa od zadań specjalnych

23 maja 2024

Warsztaty robienia kul kąpielowych

20 maja 2024

Ekipa od zadań specjalnych

23 maja 2024
Pokaż wszystkie

Wycieczka do Ogrodu Botanicznego

W majowy poniedziałek po wcześniejszym śniadaniu Żabki i Biedronki z przedszkola w Chludowie wyruszyły na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Poznaniu. Na miejscu wykonywaliśmy laurki na Dzień Mamy z wykorzystaniem suszonych kwiatków- lawendy, kocanki i płatków róż. Następnie po krótkim posileniu się ruszyliśmy na spacer po ciekawych i kolorowych alejkach ogrodu. Po drodze mijaliśmy przepiękne piwonie, różnobarwne irysy, rozpoczynające kwitnienie róże oraz inne kwiaty, krzewy, drzewa. Poznaliśmy rośliny, które rosną na innych kontynentach, a także u nas w klimacie górskim. Na końcu odwiedziliśmy mieszkańców licznych stawów czyli z żaby, które przywitały nas głośnym rechotem.