Powrót do szkoły
1 września 2022
Zdalne kółko programistyczne!
4 września 2022
Powrót do szkoły
1 września 2022
Zdalne kółko programistyczne!
4 września 2022
Pokaż wszystkie

Witaj szkoło!

Drodzy uczniowie klas 7 i 8 !

U progu rozpoczęcia roku szkolnego przekazuję Wam porcję informacji o źródłach wiedzy, które pomogą nam w pracy na zajęciach doradztwa zawodowego.

Materiał opracowany został przez ℹhttp://profesjonalny-doradca-zawodowy.blogspot.com *. Chętnie go rozpowszechniam, aby wspierać was podczas podejmowania przez was wyborów edukacyjnych i zawodowych.

Oto one⤵️

Mapa Karier – interaktywne miasteczko odkrywające przed Tobą wiele ciekawych zawodów. Portal umożliwia między innymi pozyskanie informacji o zapotrzebowaniu na specjalistów, ich zarobkach oraz ścieżce rozwoju i edukacji w wybranym zawodzie.🔹

Ośrodek Rozwoju Edukacji – ciekawa oferta filmów dla uczniów poszukujących dalszej drogi edukacyjnej lub zawodowej. W szczególności polecam Ci filmy o zawodach rzemieślniczych, który rozkwit jest zauważalny na obecnym rynku pracy.

Portal dokariery.pl – znajdziesz tutaj informacje dotyczące nauki zawodów i pierwszych kroków w pracy

Portal Perspektywy – portal umożliwi Ci zdobycie wiedzy na temat topowych kierunków nauczania i wskaże renomę szkół w Twojej okolicy.

Zielona Linia – to skarbnica wiedzy o rynku pracy. Zaproponowany test predyspozycji zawodowych pomoże określić Twoje preferencje zawodowe.

⬇

ℹhttp://profesjonalny-doradca-zawodowy.blogspot.com/…#profesjonalnydoradcazawodowy#doradcazawodowy#poradnictwozawodowe#szkolnydoradca

Iza Kachlicka

Szkolny doradca zawodowy