Golęczewo: Pszczółki żegnają lato.
21 września 2021
PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ!
22 września 2021
Golęczewo: Pszczółki żegnają lato.
21 września 2021
PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ!
22 września 2021
Pokaż wszystkie

„wielkoPOLSKA oświata – naszym wspólnym dobrem”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy
wielkopolskich przedszkoli, szkół i placówek oświatowych

Przekazuję na Państwa ręce pierwszy numer magazynu dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców: „wielkoPOLSKA oświata – naszym wspólnym dobrem”.

Magazyn, który będzie ukazywał się w wersji elektronicznej co dwa miesiące, to przestrzeń, którą wypełnią tematy poświęcone nauczaniu, wychowaniu, profilaktyce, byśmy jako dyrektorzy, rodzice, nauczyciele szli jedną, wspólną drogą, prowadzącą do wzmocnienia wielkopolskiej oświaty.

W Wielkopolsce pracuje ponad trzy tysiące dyrektorów, prawie 64 tysiące nauczycieli, uczy się około 450 tysięcy uczniów, których dobro leży na sercu ich rodziców. To olbrzymia wspólnota, od której realnie zależy jakość oraz kształt naszego społeczeństwa. Naszym celem, a jednocześnie marzeniem jest, by magazyn dotarł do każdego dyrektora, nauczyciela i rodzica w Wielkopolsce; by stał się pewnego rodzaju pomostem wymiany myśli, doświadczeń, działań i inicjatyw.

Gorąco zapraszam Państwa do lektury, a także proszę o przekazanie naszego magazynu wszystkim nauczycielom oraz rodzicom w Państwa przedszkolu, szkole, placówce.

Zapraszam również do wspólnego wypełniania treściami stron, szczególnie w części „Co piszczy w…”; do dzielenia się tym, co wartościowe i dobre w Państwa lokalnych społecznościach. Chętnie będziemy o tym pisać, ponieważ wielkoPOLSKA oświata jest dobrem wspólnym nas wszystkich.

Z wyrazami szacunku
Robert Gaweł
Wielkopolski Kurator Oświaty

Załączniki

Powrót do listy wiadomości