Mikołaj w Przedszkolu!
11 grudnia 2016
Gimnazjaliści w Radio Emaus
12 grudnia 2016
Mikołaj w Przedszkolu!
11 grudnia 2016
Gimnazjaliści w Radio Emaus
12 grudnia 2016
Pokaż wszystkie

Wieczór filmowy – Szkoła Podstawowa

W dniu 04.11.2016 r. od godz. 17:00 do godz. 20:00 odbył się pierwszy raz w tym roku szkolnym wieczór filmowy dla klas (I-VI) Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie organizowany przez Samorząd Uczniowski.

Wieczór filmowy już w latach poprzednich cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdziło się 4 listopada, gdzie liczba uczestników wyniosła ok. 120 osób. Nowością w tegorocznej edycji był udział w wydarzeniu uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W najmłodszych klasach prezentowane były filmy pt.: „Piotruś Pan” oraz „Pinokio”, a w klasach IV – VI wyświetlono: „Alicje w krainie czarów” oraz „Minionki”.

Wieczory filmowe to atrakcyjne wydarzenia, w których mogą brać udział wszyscy uczniowie. Zachwyceni udziałem w wydarzeniu były przede wszystkim najmłodsze dzieci. Dla nich wieczór ten był nie tylko debiutem, ale przede wszystkim okazją do wspólnego oglądania filmów, spotkania z koleżankami i kolegami z klasy, wspólnego konsumowania słodkości oraz wymiany wrażeń po wydarzeniu. Samorząd Uczniowski zadbał o swoich młodszych kolegów. Zakupiono wody smakowe, które były dostępne dla wszystkich uczniów przez cały czas trwania seansu.

Opiekunami w trakcie trwania wydarzenia byli: Pani Justyna Wieczorkiewicz, Natalia Kijek i Pan Bartosz Nowicki wraz z chętnymi do pomocy rodzicami oraz opiekunem od sprzętu Panem Piotrem Kmieciakiem.  Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie w organizowaniu wieczoru filmowego.

Samorząd Uczniowski

wraz z opiekunamipobrane