UBEZPIECZENIA
10 września 2015
GIMNAZJUM Z CHLUDOWA NA PIĄTYM MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE W TENISIE STOŁOWYM!
27 listopada 2015
UBEZPIECZENIA
10 września 2015
GIMNAZJUM Z CHLUDOWA NA PIĄTYM MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE W TENISIE STOŁOWYM!
27 listopada 2015
Pokaż wszystkie

WF Z KLASĄ – KONKURS ,,Aktywny rodzic = aktywne dziecko” !

Po raz drugi nasza szkoła startuje w ogólnopolskim programie,,WF z klasą”. Akcja ta ma  na celu zaktywizowanie młodych ludzi oraz zachęcenie ich do udziału na lekcjach wychowania fizycznego. Nasza szkoła, po debacie, która odbyła się wspólnie z uczniami klas VI, zdecydowała się realizować dwa zadania: ,,Ruch na lekcjach, aktywne przerwy” oraz ,,Rozruszaj rodziców „.

Pierwszym zadaniem, które będziemy realizować będzie konkurs przeznaczony dla uczniów i rodziców pod hasłem  ,,Aktywny rodzic = aktywne dziecko”. Konkurs polega na przedstawieniu w formie krótkiego filmu, zdjęcia z komentarzem, lub pisemnej relacji wspólnej aktywności rodzica z dzieckiem np. Wspólnego biegania, jazdy na rowerze, gry w w piłkę, pływania i.t.d. 

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów naszej szkoły z podziałem na szkołę podstawową oraz gimnazjum. Konkurs będzie trwać  do 20 grudnia tego roku. Prace prosimy przekazywać osobiście do wuefistów bądź też przesyłać mailowo na adres m.margraf@chludowo.pl (uwaga na rozmiar zdjęć:)).

Prace osób, które wyrażą zgodę na ich publikacje, będą przedstawione na naszym szkolnym sportowym blogu : Blogiceo.nq.pl/Chludowo.

Dla wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w akcji, przewidziane są ciekawe nagrody!

Zapraszamy do udziału w konkursie i odwiedzanie naszego szkolnego bloga!

aaaaab