Bezpiecznie w domu, w szkole i na drodze.
28 maja 2024
Golęczewo: „Wiewiórki” na Sucholeskiej Łące
28 maja 2024
Bezpiecznie w domu, w szkole i na drodze.
28 maja 2024
Golęczewo: „Wiewiórki” na Sucholeskiej Łące
28 maja 2024
Pokaż wszystkie

TEATR BEZ GRANIC

„W królestwie Pięknogordzie”… – tak zaczyna się spektakl. I to właśnie tam dzieje się akcja baśni „O Pryszczycerzu i królewnie Pięknotce”. Uczniowie klas 4 i 5 przygotowali spektakl, który miał piękne przesłanie. Ich występ był nie tylko artystycznym wyrazem ich talentu, ale także refleksją nad prawdziwymi wartościami, które definiują człowieka. Widzowie mieli okazję, żeby zastanowić się nad tym jak ważne są takie cechy jak dobroć, empatia i szacunek dla innych.
Pierwszy pokaz miał miejsce dla koleżanek i kolegów ze szkoły. Scena zamieniła się w magiczną przestrzeń pełną emocji i przygód, a cisza na widowni świadczyła o zainteresowaniu…
Drugi występ był jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ na widowni zasiedli rodzice oraz zaproszeni goście. Duma w oczach najbliższych dodawały naszym młodym aktorom skrzydeł. To był wieczór pełen radości i wzruszeń.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy także naszym młodym artystom za ich ciężką pracę i zaangażowanie! 

Scenografię i kostiumy przygotowała dla nas #AgnieszkaGierach.
#SpektaklSzkolny #MłodziArtyści #WspomnieniaNaZawsze #SiłaPrzyjaźni

Beata Bodzek, Joanna Napierała