Pierwszy dzień projektu Rodzina na szóstkę!
13 kwietnia 2018
Zbiórka makulatury!
16 kwietnia 2018
Pierwszy dzień projektu Rodzina na szóstkę!
13 kwietnia 2018
Zbiórka makulatury!
16 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Spotkanie z poetką.

W ramach realizacji projektu ,,Rodzina na szóstkę”dziś klasa 4a realizowała działanie ,,Rozwijamy kulturę. Uczymy się dobrych manier” i na lekcji muzyki przyjęła niezwykłego gościa.

Pani Ewa Kulczyńska, mieszkanka Zielątkowa, poetka i autorka piosenek przedstawiła uczniom swój wiersz i opowiedziała o  potrzebie tworzenia, przelewania myśli i emocji na papier. Uczniowie mieli okazję wypowiedzieć się na temat wrażeń, które towarzyszyły im podczas deklamacji autorki, zadać pytania dotyczące warsztatu poety i wreszcie- zaśpiewać napisaną przez p. Ewę piosenkę.

Nasz gość obiecał, że po dokładnym przyswojeniu tekstu i melodii utworu przed uczniami otwiera się szansa nagrania go w profesjonalnym studio i , kto wie, ponieważ piosenka jest utworem zagrzewającym polską drużynę piłki nożnej do boju na Mistrzostwach Świata w Rosji, może nawet usłyszy ją sam Robert Lewandowski!

Kolejna próba śpiewu tej piosenki zapowiedziana została prze nauczycielkę muzyki p. Karoline Markowską na jutro- godz. 14.30.Serdecznie zapraszamy !