Wyniki egzaminów klas ósmych
1 lipca 2022
ŻABIE PODSKOKI Z MONTESSORI.
29 lipca 2022
Wyniki egzaminów klas ósmych
1 lipca 2022
ŻABIE PODSKOKI Z MONTESSORI.
29 lipca 2022
Pokaż wszystkie

Projekt „Sklepik marzeń” – Odznaka Jakości

W marcu nasza szkoła wraz z 16 innymi szkołami z całej Polski dołączyła do ogólnopolskiego programu eTwinning, którego głównym celem jest międzyszkolna współpraca i realizacja projektu „Sklepik marzeń”.

Projekt „Sklepik marzeń” miał na celu pobudzenie kreatywności i przedsiębiorczości wśród naszych uczniów. Razem stworzyliśmy wirtualny sklepik szkolny, przygotowaliśmy jego asortyment, kładąc nacisk na zdrowe produkty i wymyśliliśmy jego nazwę. Zaproponowaliśmy też menu na „Tydzień europejski” i wybraliśmy „Super Kanapkę Miesiąca”. Przyjrzeliśmy się idei Fair Trade (Sprawiedliwego Handlu), poznając jego zasady. Podkreśliliśmy wagę reklamy, tworząc materiały reklamujące nasze przedsięwzięcie. Podczas trwania projektu poznaliśmy różne aplikacje i opracowaliśmy wspólne pomoce dydaktyczne.

Koordynatorem projektu była pani Magdalena Karaś, która zaprosiła do współpracy uczniów klasy 8a. Po zakończeniu naszych szkolnych działań w ramach projektu, wysłaliśmy zgłoszenie i sprawozdanie do Komisji rozpatrującej wydawanie Odznak Jakości za realizację projektów w ramach eTwinning. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (koordynator oraz uczniowie) Odznakę Jakości za projekt „Sklepik marzeń”.

Drodzy Absolwenci z klasy 8a SP zapraszam do pobrania Odznaki Jakości, którą wysłałam Wam w wiadomości prywatnej na MS.

Magdalena Karaś