Targi Edukacyjne 2023
12 lutego 2023
Golęczewo: Zapraszamy do udziału w 18. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Rawicz 2023 r. – Kwiaty w szarości
13 lutego 2023
Targi Edukacyjne 2023
12 lutego 2023
Golęczewo: Zapraszamy do udziału w 18. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Rawicz 2023 r. – Kwiaty w szarości
13 lutego 2023
Pokaż wszystkie

Projekt Budżety Szkolne!

W projekcie Budżety Szkolne od Lokalnych w Gminie Suchy Las zakończył się etap zbierania pomysłów i oceniania ich pod względem formalnym.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili swoje pomysły, dziękujemy Nauczycielkom i Nauczycielom, którzy wspierali pracę nad pomysłami oraz Rodzicom/Opiekunom.

Po ocenie formalnej mamy ogromną przyjemność przedstawić zakwalifikowane pomysły do dalszego etapu, który zakończy się głosowaniem wszystkich Uczniów i Uczennic naszej szkoły. Gratulujemy pomysłowości, kreatywności i zaangażowania wnioskodawcom i wnioskodawczyniom. Brawo!

Lista wniosków zakwalifikowanych (kolejność przypadkowa)

1. Integracyjne ławki – miejsce spotkań i rozwoju dla dzieci

2. Zadaszenie dla rowerów

Pomysły, które nie zakwalifikowały się do kolejnego etapu nie są pomysłami złymi, a po prostu nie ma możliwości ich realizacji lub nie spełniły jednego z kryteriów oceny, ale najważniejsze w tym projekcie było to, że chcecie działać i za to Wam bardzo dziękujemy.

Teraz startuje kampania i każda grupa/osoba, która nadesłała pomysł ma czas, żeby zachęcić społeczność szkolną do głosowania.

Po feriach dla wszystkich, którym nie udało się przejść do kolejnego etapu będą czekały drobne upominki i podziękowania za Wasz trud.

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny