Golęczewo: Jesienne porządki
30 października 2018
Golęczewo: Koncert „W hołdzie naturze”
31 października 2018
Golęczewo: Jesienne porządki
30 października 2018
Golęczewo: Koncert „W hołdzie naturze”
31 października 2018
Pokaż wszystkie

Podziękowania z Kasisi!

,,Drodzy Przyjaciele Kasisi! IV edycja programu „Ozłacamy Kasisi” już za nami. Wraz z całym zespołem naszej Fundacji oraz Siostrą Mariolą bardzo Wam dziękujemy za rok owocnej współpracy. Kolejny raz mogliśmy obserwować jak wielka troską otaczacie wszystkich mieszkańców Domu Dziecka Kasisi, jak wspaniale angażujecie się w przeróżne akcje, dzięki którym możecie nieść realna pomoc naszym podopiecznym.

Dziękujemy Wam za udział w projekcie „Ozłacamy Kasisi” i za Wasze wielkie serca!

Podziękowanie i wyrazy uznania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do czynienia dobra – Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom oraz oczywiście Uczniom, z myślą o których i dla których została zorganizowana ta akcja. IV edycja projektu „Ozłacamy Kasisi” zakończyła się wynikiem 64865.68 ZŁ. To łącznie zebrane środki zarówno podczas samego Finału, czyli 16 czerwca ‒ w Międzynarodowym Dniu Dziecka Afrykańskiego, jak i pochodzące z realizacji poszczególnych zadań przez szkoły i przedszkola, a także z zaangażowania w nasz czołowy projekt „Adoptuj z sercem”. Od nas wszystkich wielkie ZIKOMO:):):)..”

Nasza szkoła miała swój udział w akcji. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli przesłaliśmy do fundacji Szymona Hołowni znaczna kwotę 😉 A ile? zajrzyjcie  na  naszą podstronę przygotowaną przez Fabrykę Dobra

https://www.fundacjakasisi.pl/pl/content/zesp%C3%B3%C5%82-szk%C3%B3%C5%82-imo-m-%C5%BCelazka-w-chludowie