Sukces gimnazjalistów!!!

1 marca 2019

Baśniowe gry klasy IVa

4 marca 2019

Sukces gimnazjalistów!!!

1 marca 2019

Baśniowe gry klasy IVa

4 marca 2019
Pokaż wszystkie

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas I zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Pierwsze spotkanie z biblioteką to wyjątkowa chwila, a pierwsza wypożyczona książka powinna być  na długo zapamiętana. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Uczniowie zostali zapoznani z regulaminem i zasadami wypożyczania książek. Zanim jednak zostali pasowani na czytelników, musieli rozwiązać przygotowane zadania oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące biblioteki i bohaterów książkowych.  Następnie złożyli przyrzeczenie, że zawsze będą szanować  książki i przestrzegać obowiązków czytelnika. Po uroczystym pasowaniu, nowi czytelniczy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki oraz wypożyczyli pierwsze książki.