Wielkanocne przygotowania
12 kwietnia 2023
Warsztat „DziałaMy dla klimatu”
13 kwietnia 2023
Wielkanocne przygotowania
12 kwietnia 2023
Warsztat „DziałaMy dla klimatu”
13 kwietnia 2023
Pokaż wszystkie

Kartki świąteczne dla Justyny

Pani Justyna Szymańska – Mikołajczak – nauczycielka wychowania przedszkolnego w Golęczewie – od kilku miesięcy zmaga się z nowotworem. Środowisko lokalne podjęło szereg działań mających na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie czy rehabilitację, a uczniowie z Zespołu Szkół w Chludowie postanowili podnieść panią Justynę na duchu – wysyłając kartki wielkanocne z życzeniami.

Dzieci z klasy 4b wykonały, dla pani Justyny, kartki wielkanocne. Czwartoklasiści zadbali o ich estetyczny wygląd, a także zapisali wspaniałe życzenia. Dodatkowo, wykonali świąteczne ozdoby: wielkanocne koszyczki, kolorowe malunki czy łańcuchy.

Z kolei uczniowie klas starszych napisali do pani Justyny listy. Ich tematyka była różna. Począwszy od recenzji wartego uwagi filmu, poprzez opis miejsc, które warto odwiedzić, do omówienia tradycji świątecznych.

Uczniowie 6a postanowili w listach powspominać okres, kiedy pani Justyna była ich wychowawcą.

Z kolei pani Dorota nie zapomniała o małej Wiktorii (córce pani Justyny) i przygotowała dla niej wspaniałego zająca oraz materiał do wykonania własnego zwierzątka.

Wszystkie kartki zostały dostarczone bezpośrednio do pani Justyny, która była niezwykle wzruszona gestem uczniów. Obiecała, że po przeczytaniu korespondencji odpisze na otrzymane wiadomości.

Przypominamy, że nadal można wesprzeć leczenie oraz rehabilitację pani Justyny. Wszystkie oficjalne zbiórki znajdują się w poniższych odnośnikach:

https://zrzutka.pl/gjeaj2?fbclid=IwAR0qSftnQmN3BYOuF2MYWX-zPIEK3Xj2Z913tyFtfB33k9iS9hYi0NhMTIM
https://zrzutka.pl/dhscba?fbclid=IwAR31TtHITeD99Oq8KSjwW89iRLP4OVow3Sgd1AgtXFg_Rw8uwdQvl7-LrbQ

Zachęcamy także do przekazania 1,5% na rzecz pani Justyny.

Roma Kierstan

Natalia Stefańska