Spartakiada w wykonaniu Tygrysów
26 czerwca 2019
Serdecznie zapraszamy na „Dni Adaptacyjne”
27 czerwca 2019
Spartakiada w wykonaniu Tygrysów
26 czerwca 2019
Serdecznie zapraszamy na „Dni Adaptacyjne”
27 czerwca 2019
Pokaż wszystkie

„Inaczej niż zazwyczaj :)”

Inaczej, bo cztery klasy absolwentów Zespołu Szkół w Chludowie, 19 czerwca ze łzami w oczach i drżącym głosem, żegnały swoich nauczycieli i wychowawców, pracowników szkoły i tych najbliższych sercu – kolegów i koleżanki.

W pięknej wzruszającej uroczystości brali udział pani Halina Gramsch – sołtysa wsi Chludowo, ksiądz proboszcz Ryszard Hoppe, przedstawiciel Rady Gminy pan Zbigniew Hącia, przewodniczący Rady Rodziców pan Sławomir Bielawowski, pan dyrektor Krzysztof Antkowiak, pani dyrektor Danuta Śpiewak i pani dyrektor Monika Wołyńska oraz nauczyciele, rodzice.

Ton całej gali nadało ujmujące przemówienie pana dyrektora wprowadzające w nastrój nostalgii a zarazem podążaniu za marzeniami.

Wyjątkowo podniosłym i poruszającym momentem była chwila, gdy na scenie pojawiało się dwudziestu sześciu wyróżnionych za szczególne osiągnięcia uczniów, wraz ze swoimi Rodzicami.

Klasy siódme, żegnające absolwentów otrzymały od trzecio i ósmoklasistów zaproszenie do godnego i odpowiedzialnego piastowania funkcji „najstarszego w szkole”.

A potem…niczym program „ MAM TALENT”, absolwenci prezentowali swoje zdolności i umiejętności w dziedzinach artystycznych, naukowych i sportowych. Ich marzenia wybrzmiały w finalnej piosence „100” i popłynęły do nieba wraz z odlatującymi kolorowymi balonami.

Aby tradycji stało się zadość, w rytmie poloneza ten ostatni raz w gronie swoich rówieśników przy brawach przeplatanych łzami rodziców, nauczycieli i gości trzecio i ósmoklasiści opuścili mury szkoły im .o. Mariana Żelazka w Chludowie.

Życzymy im, aby kontynuowali swoją dalszą edukację w wymarzonych przez siebie szkołach, pamiętając, że

„NIE TRUDNO JEST BYĆ DOBRYM WYSTARCZY TYLKO CHCIEĆ”.

Wychowawcy klas Trzecich i Ósmych