Dzień Dobrego Słowa – English version!
19 lutego 2019
Walentynki – „Tygrysy” z Chludowa
20 lutego 2019
Dzień Dobrego Słowa – English version!
19 lutego 2019
Walentynki – „Tygrysy” z Chludowa
20 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Gratulacje dla Tytusa!

14.02.2019r. większości uczniom w Zespole Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie kojarzył się z Walentynkami i emocjami, które są związane z tym dniem. Natomiast dla Tytusa był to z pewnością dzień niespodzianek!!!

Wspólnie z klasą 3b postanowiliśmy razem uczcić tytuł laureata, który Tytus zdobył w konkursie chemicznym. Nie ma w związku z tym lepszego terminu niż lekcja chemii w Walentynki! Był tort z gratulacjami, pamiątkowy dyplom, wspólnie odśpiewane  Sto lat oraz gratulacje i życzenia złożone w imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie przez p. Monikę Wołyńską, nauczyciela prowadzącego p. Justynę Wieczorkiewicz, gościa specjalnego tego wydarzenia – siostrę Tytusa, p. Martynę Korzeniewicz oraz koleżanki i kolegów z klasy.

Po wspólnym słodkim poczęstunku, pani Martyna Korzeniewicz studentka IV roku medycyny na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie opowiedziała o swojej karierze od uczennicy gimnazjum, aż do dnia dzisiejszego. Wspominała o swoich sukcesach i porażkach na kolejnych etapach edukacyjnych. Rozmawialiśmy o najciekawszych zajęciach na studiach lekarskich i anegdotach, które im towarzyszyły. Dawała przyszłym absolwentom cenne rady oraz motywowała do działania i walki o swoje marzenia.

Po rozmowie z gościem, głos zabrał Tytus. Opowiedział o przebiegu etapu wojewódzkiego z chemii; zadaniach, które go zaskoczyły i radości z wywalczonego tytułu.

Teraz czas na złapanie oddechu i krótki odpoczynek. Tytus w dalszym ciągu deklaruje chęć rozwijania swojej wiedzy i udział w zajęciach rozwijających  z chemii 😉

Zapraszam do obejrzenia galerii z wydarzenia 😉

Justyna Wieczorkiewicz