Fundacja Dbam o Mój Zasięg
11 kwietnia 2024
Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół w Rokietnicy
14 kwietnia 2024
Fundacja Dbam o Mój Zasięg
11 kwietnia 2024
Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół w Rokietnicy
14 kwietnia 2024
Pokaż wszystkie

Golęczewo: Moja pasja – motocross!

W szkole w Golęczewie, w środę 10 kwietnia, miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

Pod specjalnie rozstawionym namiotem na parkingu przed szkołą, odbyło się spotkanie z Wiktorem i jego tatąpanem Norbertem Jaruszem, które zainaugurowało projekt edukacyjny – „Warto mieć pasje”.

Uczeń klasy trzeciej opowiedział dzieciom o swoim hobby, którym jest jazda na motocrossie. Podzielił się wieloma ciekawostkami na temat motocyklu i razem z tatą udzielili odpowiedzi na wiele pytań. Opowieść o motocyklach zainteresowała nie tylko chłopców! Dziewczynki równie ochoczo podziwiały i wsiadały na nie oraz z uśmiechem pozowały do zdjęć.

Po fascynującej pogadance i pokazie sprzętu, na którym trenuje Wiktor, przeszliśmy do sali, by obejrzeć prezentację multimedialną. Wiktor wyświetlił nam kilka zdjęć i filmików ukazujących go „w akcji”.

Okazuje się, że chłopiec regularnie bierze udział w treningach – trzy razy w tygodniu, w zawodach – nawet dwa razy w miesiącu i już może się poszczycić wieloma trofeami, które również nam pokazał.

Trzymamy kciuki, aby pasja Wiktora była stale rozwijana oraz przynosiła wiele sukcesów chłopcu i radości całej rodzinie 🙂

Serdecznie dziękujemy Państwu Jaruszom za przygotowanie fascynującego spotkania na terenie szkoły i wsparcie syna w trudnej sztuce prezentacji!

Małgorzata Golec, Dorota Polichnowska