Golęczewo: Dzień Wynalazcy w przedszkolu.
12 listopada 2020
Nasza najnowsza produkcja filmowa!
12 listopada 2020
Golęczewo: Dzień Wynalazcy w przedszkolu.
12 listopada 2020
Nasza najnowsza produkcja filmowa!
12 listopada 2020
Pokaż wszystkie

Golęczewo: Dzień Jeża

W tym roku Dzień Jeża, przypadający 10 listopada, uczniowie klasy III F obchodzą bardzo nietypowo. Pierwszym zadaniem jest wykonie postaci kolczastego ssaka. Forma, rodzaj użytych materiałów, pomysł na stworzenie jeża jest zupełnie dowolny. Uczniowie mogą użyć: plasteliny, masy solnej, produktów lub narzędzi znalezionych w kuchni, piwnicy lub skrzynce do narzędzi, patyków, klamerek, odzieży…cokolwiek, co wpadnie im w ręce. Inspiracją do wykonania zwierzątka jest zdjęcie znalezione w Internecie. Liczę na kreatywność i małą nutę szaleństwa moich dzieci przy tworzeniu tego plastyczno – technicznego zadania.

Drugim zadaniem jest wizyta w Palmiarni. Tegoroczna edycja Poznańskiego Dnia Jeża odbędzie się tylko i wyłącznie online. Szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie: https://www.palmiarnia.poznan.pl/pl/14-prezentacja-oferty/502-poznanski-dzien-jeza-w-tym-roku-odbedzie-sie-online lub na FB: /https://www.facebook.com/events/420603088933472/

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów: Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Jeży „Nasze Jeże”, Palmiarni Poznańskiej oraz Jeżonautów 14 i 15 listopada na Poznański Dzień Jeża w Palmiarni.

Dorota Polichnowska