PÓŁKOLONIE W CHLUDOWIE – 11-23.07.2016
9 maja 2016
POZNALIŚMY MISTRZÓW SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM !
25 maja 2016
PÓŁKOLONIE W CHLUDOWIE – 11-23.07.2016
9 maja 2016
POZNALIŚMY MISTRZÓW SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM !
25 maja 2016
Pokaż wszystkie

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W CHLUDOWIE

19 maja odbył się turniej piłki nożnej szkół podstawowych gminy Suchy Las w Chludowie. Zwyciężyła drużyna z Suchego Lasu.

W turnieju uczestniczyły po dwa zespoły z Biedruska, Suchego Lasu i Chludowa. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. W grupie „starszej” poziom był bardzo wyrównany i o kolejności decydowała ilość strzelonych bramek (1. Suchy Las, 2. Biedrusko, 3. Chludowo). W „młodszej” grupie zdecydowanie wygrali chludowianie, przed zawodnikami z Suchego Lasu i Biedruska. Właśnie ci ostatni zagrali o V miejsce (zdecydowana wygrana sucholesian). O III miejsce odbył się bratobójczy pojedynek pomiędzy zawodnikami z Chludowa, w którym to zdecydowanie wygrało doświadczenie. I miejsce przypadło drużynie z Suchego Lasu, II – z Biedruska.

Ostateczna kolejność: 1. Suchy Las I,   2. Biedrusko I,   3. Chludowo I,   4. Chludowo II,   5. Suchy Las II,   6. Biedrusko II.

Na pewno bardzo cieszy postawa młodszego zespołu, który wygrał z silnym zespołem z Suchego Lasu. Starszy zespół także pokonał zwycięzcę całego turnieju, jednak „wpadka” z zespołem z Biedruska przekreśliła szanse na okazały puchar za I miejsce. Cóż, może za rok! 🙂

Sędziami meczowymi byli: Dominik Jelonek, Mateusz Dudzik i Maciej Grzybowski, sędzinami punktowymi: Iza Dynkowska i Sandra Sienko. Opiekę medyczną zapewniła pani Małgorzata Klause.

Puchary ufundował UKS Rekord Chludowo, słodycze – restauracja Culinaria z Bogdanowa.

Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie!

Marek Jętczak