Telewizja Wielkopolska o Naukobusie!
9 października 2018
Sadzimy drzewa św. Franciszka
10 października 2018
Telewizja Wielkopolska o Naukobusie!
9 października 2018
Sadzimy drzewa św. Franciszka
10 października 2018
Pokaż wszystkie

Fotorelacja z II dnia wystawy Naukobusa!

Niestety to już ostatni dzień wspaniałej wystawy NAUKOBUS Centrum Nauki Kopernik z Warszawy w ramach programu Nauka dla Ciebie. 

Wystawa rozpoczęła się o godzinie 8 wizytą grupy przedszkolaków z Chludowa. Podczas sześciogodzinnej wystawy mobilnych eksponatów do Zespołu Szkół w Chludowie przybyli również uczniowie wraz z opiekunami z Suchego Lasu, Obornik oraz Poznania. Dzieci mogły samodzielnie eksperymentować i poszerzać swoją wiedzę z dziedziny fizyki, biologii oraz chemii. Gościnnie pojawili się również seniorzy z Klubu Seniora Dębowy Liść wraz z p. Mateuszem Oszkiewiczem, którzy po obejrzeniu wystawy udali się na słodki poczęstunek. Podczas dzisiejszego dnia mieliśmy również przyjemność gościć p. Barbarę Stachowiak z Gazety Sucholeskiej.

Z pewnością był to bardzo emocjonujący i cudowny dzień zarówno dla naszych najmłodszych uczestników, jak i osób dorosłych uczestniczących w wystawie. Jednak z nadzieją, pełną satysfakcją oraz zadowoleniem zakończyliśmy tą niesamowitą przygodę edukacyjną.

Dziękujemy Edukatorom CNK, gościom, uczniom wraz z opiekunami, Rodzicom, Seniorom i pozostałym osobom, które pomagały przy organizacji tego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II dnia wystawy  Naukobus oraz śledzenia kolejnych artykułów opisujących przebieg wystawy NAUKOBUSA w Chludowie. Podsumowanie już wkrótce 😉

Justyna Wieczorkiewicz

Natalia Kijek