Pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Suchy Las
28 września 2020
Dzień CHŁOPAKA w 4a
28 września 2020
Pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Suchy Las
28 września 2020
Dzień CHŁOPAKA w 4a
28 września 2020
Pokaż wszystkie

#Eko#wyzwanie w Chludowie

Codziennie jeździmy rowerem do szkoły lub do pracy, spacerujemy z psem po lesie w niedzielę, uczestniczymy w spływach kajakowych. Uwielbiamy otaczać się przyrodą, podziwiać jej piękno, oddychać świeżym powietrzem. Ale czy na pewno wszystko jest ok? Ależ nie, bo ŚMIECI SĄ WSZĘDZIE! Na ulicy, pod blokiem, w rowie, w lesie i nad jeziorem, na terenach chronionych leżą butelki, opakowania plastikowe, puszki, czasem wielkogabarytowe opony, fotele, lodówki…. Świat, w którym żyjemy coraz bardziej przypomina ogromne wysypisko!

I dlatego w głowach uczniów klasy 8b z ZS w Chludowie zrodził się pomysł, aby ten bałagan w najbliższym otoczeniu trochę uporządkować.

AKCJA jest bardzo prosta! IDĄC NA SPACER, NA ROWER LUB POBIEGAĆ ZABIERZ ZE SOBĄ WOREK NA ŚMIECI I POSPRZĄTAJ MIEJSCE, KTÓRE WYMAGA INTERWENCJI. Zrób zdjęcie przed/po i pochwal się efektem na facebooku pod wydarzeniem #eko#wyzwanie w Chludowie. W opisie zdjęcia dodaj #eko#wyzwanie w Chludowie. Zaproś znajomych lub rodzinę do udziału w akcji. Wydarzenie trwa do końca października.

Pozdrawiamy uczniowie klasy 8b wraz z opiekunem projektu

link https://facebook.com/events/s/ekowyzwanie-w-chludowie/341765193934553/?ti=as