Miłość … na sali gimnastycznej :)
13 lutego 2019
Chludowo: Walentynki u „Żabek”
14 lutego 2019
Miłość … na sali gimnastycznej :)
13 lutego 2019
Chludowo: Walentynki u „Żabek”
14 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Dzień Dobrego Słowa – luty 2019

We wtorek 13 lutego przypadła kolejna edycja Dnia Dobrego Słowa. W jaki sposób uczciliśmy ten dzień w tym miesiącu?

W szkole w Golęczewie klasa2 f odbyła spotkanie na temat szacunku i wzajemnego obdarowywanie się miłymi słowami zarówno na warsztacie z panią pedagog  Izabelą Kachlicką jak i na lekcji języka angielskiego prowadzonego przez panią Jagodę Jankowską- Szarek. Z kolei w Chludowie pojawił się nowy film przygotowany przez dziennikarzy z #Chludowskich Mediów Społecznościowych#NIEbądźTROLLEM, w którym uczniowie klas: 4a, 6 (a i b) oraz  7 (a i b) omówili zasady  bezpiecznego korzystania z internetu. (Film można zobaczyć na naszej stronie internetowej!)

Przypominamy, że w holu szkoły znajduje się  pięknie udekorowany przez uczennice gimnazjum karton, który wypełniamy nakrętkami. Zbieramy je, by móc pokryć koszty związane z rehabilitacją niepełnosprawnej dziewczynki. Nakrętki można przynosić codziennie.

Wszystkie podejmowane przez szkołę działania związane z obchodami Dnia Dobrego Słowa są realizacją zapisów Programu Wychowawczo-Profilaktycznego Szkoły ( PW-PS ) a ich głównym celem jest walka z agresją słowną i promocja komunikacji opartej na szacunku.