Golęczewo: Wielkanocne inspiracje w czasie świetlicy…
7 kwietnia 2020
Chludowo: „Jeżyki”- my się nudy nie boimy
7 kwietnia 2020
Golęczewo: Wielkanocne inspiracje w czasie świetlicy…
7 kwietnia 2020
Chludowo: „Jeżyki”- my się nudy nie boimy
7 kwietnia 2020
Pokaż wszystkie

Chludowo: Konkurs wielkanocny- ogłoszenie wyników

Święta wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno. Chrześcijanie świętują zwycięstwo Jezusa nad śmiercią, przyroda budzi się do życia po zimie, zaś tradycje ludowe zarówno upamiętniają wydarzenia sprzed ponad 2000 lat, jak i podkreślają naturalne przemiany w przyrodzie – wiosna rozpoczyna nowy cykl życia, obsiewania, zbierania plonów i cieszenia się nimi. A gdzieś pomiędzy tym wszystkim biegają nasze wielkanocne zwierzątka.

7 kwietnia został rozstrzygnięty w naszym przedszkolu konkurs wielkanocny: „ZWIERZĄTKA WIELKANOCNE”. Decyzja o tym kogo wyróżnić nie należała do łatwych, ponieważ każde zwierzątko było piękne, jedyne w swoim rodzaju. Dlatego jury zdecydowało się wyróżnić wszystkie prace dzieci. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie gratulujemy bardzo ciekawych pomysłów oraz talentu artystycznego. Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się jak tylko wrócimy do przedszkola. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za udział w konkursie.

Wyróżnione prace:

GRUPA JEŻYKI:

  1. Maja A., 2. Dorota F., 3. Miłosz G., 4.Amelia J., 5. Jasiu K., 6.Łucja M., 7. Mikołaj S., 8.Eliza S., 9. Magda Z., 10. Olaf G.

GRUPA MOTYLKI:

  1. Ola G., 2.Natalia K., 3. Franek K., 4.Gabrysia M., 5.Leon P., 6.Łucja Z.

GRUPA ŻABKI:

  1. Agata J., 2.Gabrysia Sz., 3.Zosia W.

GRUPA TYGRYSY:

  1. Ksawery D., 2.Zuzia G., 3.Zosia M., 4.Zuzia M., 5.Dominik Sz., 6.Lena Sz.