Golęczewo: Dzień Szalonej Stylizacji w przedszkolu
26 czerwca 2024
Chludowo: Wspaniałych wakacji!
28 czerwca 2024
Golęczewo: Dzień Szalonej Stylizacji w przedszkolu
26 czerwca 2024
Chludowo: Wspaniałych wakacji!
28 czerwca 2024
Pokaż wszystkie

Golęczewo: Zakończenie roku szklonego klasy IIIF

„Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija, one nie mijają”…

Zakończania bywają smutne, ale są potrzebne. Przecież gdyby nie one, nic by się nigdy nie mogło zacząć.

W piątek, 21 czerwca zebraliśmy się na szkolnym placu, by uroczyście podsumować wspólnie spędzone trzy lata w szkole w Golęczewie. Na naszej uroczystości niezwykle było nam miło gościć panią Ilonę Ciok, zastępcę wójta gminy Suchy Las, panią Małgorzatę Weymann radną gminy Suchy Las oraz przewodniczącą Rady Rodziców w Golęczewie, a także panią Katarzynę Kachel, sołtys Sołectwa Golęczewo. 

Po wzruszających słowach pana Krzysztofa Antkowiaka, dyrektora Zespołu Szkół w Chludowie, uczniowie klasy IIIF otrzymali świadectwa i gratulacje za wyniki osiągnięte w nauce oraz za całoroczną klasową aktywność czytelniczą. W gronie „Ekipy szalonych naukowców” znalazły się osoby wyróżnione za aktywność społeczną, umiejętności językowe oraz nagrodzone za wytrwałe pokonywanie kilometrów i poszukiwanie skarbów na wędrówkach ze Szkolnym Kołem Turystycznym „Włóczykij” w roku szkolnym 2023/2024. Słowa podziękowania zostały skierowane również do Rodziców uczniów klasy IIIF, za zaangażowanie i pracę na rzecz klasy oraz szkoły. 

Uczniowie zaprezentowali część artystyczną, podczas której wspominali swoje sukcesy, ale też te trudniejsze doświadczenia, z którymi musieli się mierzyć. Zgodnie przyznali, że wakacje są najlepszym „wynalazkiem wszechświata” z niecierpliwością wyczekiwanym przez wszystkich uczniów.

A po wakacjach będą czekać na przyszłorocznych czwartoklasistów nowe wyzwania, fascynujące odkrycia i nowe przyjaźnie…. 

Życzymy Wam, żebyście „nigdy się nie poddawali, byście się zachwycali światem i zawsze podążali za swoimi marzeniami… rysujcie, śpiewajcie, tańczcie, piszcie, biegajcie, czytajcie, zadawajcie pytania…. i nie bójcie się popełniać błędów. Błędy są bardzo potrzebne – to wskazówki, dzięki którym możecie się uczyć i rozwijać.
Pamiętajcie! Nie ma drugich tak wyjątkowych i niepowtarzalnych osób, jakimi jesteście Wy!
Mierzcie wysoko! Pokonujcie przeszkody! Zdobywajcie góry!”

Zatem… WAKACJE czas zacząć! Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych dni. Chwilo trwaj!

Dorota Polichnowska