Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Suchy Las drugiej kadencji 2023-2025.
Chludowo: Wyróżnienie konkursowe dla „Lisków”
24 kwietnia 2023
Ankieta!
26 kwietnia 2023
Chludowo: Wyróżnienie konkursowe dla „Lisków”
24 kwietnia 2023
Ankieta!
26 kwietnia 2023
Pokaż wszystkie

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Suchy Las drugiej kadencji 2023-2025.

Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Suchy Las, w środę 26 kwietnia br. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Suchy Las.

W naszej szkole, czyli okręgu wyborczym nr 4, kandydowało sześcioro społecznie zaangażowanych młodych osób. Wybory były powszechne i dobrowolne, każdy zainteresowany uczeń klas IV – VIII mógł oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata lub kandydatkę.

Na 212 uprawnionych do głosowania uczniów naszej szkoły, oddano 184 głosów. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza, która, po podliczeniu wszystkich głosów, ogłosiła komunikat podając wyniki wyborów do wiadomości społeczności uczniowskiej.

Na radnych – juniorów wybrano czwórkę kandydatów z największą liczbą oddanych na nich głosów. W naszej szkole jest to silna i pełna młodzieńczego zapału grupa ósmoklasistów, którzy dumnie będą reprezentować chludowską społeczność w MRG drugiej kadencji w latach 2023-2025.

Nasi przyszli przedstawiciele w MRG to Martyna Kozłowska, Weronika Makuch, Filip Jabłkowski oraz Andrzej Ślązak.

Gratulujemy młodym radnym pierwszego sukcesu na niwie lokalnej aktywności społecznej i życzymy powodzenia w realizacji zadań jakie staną na ich drodze w kolejnych etapach ich działalności.

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Społeczności Uczniowskiej, Monika Wołyńska, Wicedyrektor Zespołu Szkół.