Komiksy są super!
5 czerwca 2024
Warsztaty sensoryczne część 2
5 czerwca 2024
Komiksy są super!
5 czerwca 2024
Warsztaty sensoryczne część 2
5 czerwca 2024
Pokaż wszystkie

Pożegnanie śp. Justyny Szymańskiej-Mikołajczak

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie,

Wczoraj pożegnaliśmy naszą koleżankę i wspaniałą nauczycielkę śp. Justynę Szymańską-Mikołajczak. Pragnę wyrazić moje najgłębsze podziękowania za Wasz udział w uroczystościach pogrzebowych. Wasza obecność, wsparcie i zaangażowanie w tych trudnych chwilach były dla nas wszystkich ogromnym źródłem pociechy i wsparcia.

Dziękuję wszystkim uczniom za piękne i wzruszające gesty, które pokazały, jak bardzo Pani Justyna była ceniona i kochana w naszym przedszkolu i szkole. Wasze słowa, kwiaty i obecność były wyrazem prawdziwej solidarności i szacunku.

Rodzicom jestem wdzięczny za wsparcie swoich dzieci oraz za wyrozumiałość i pomoc w udziale w ceremonii. Wasza empatia i współczucie pomogły nam przejść przez te trudne chwile z większą siłą.

Nauczycielom i Pracownikom dziękuję za ich profesjonalizm, oddanie i wsparcie zarówno emocjonalne, jak i organizacyjne. Wasze zaangażowanie w upamiętnienie Justyny było niezwykle ważne.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Waszą obecność i wsparcie. W tych trudnych chwilach pokazaliście, jak silna i zjednoczona jest nasza społeczność. Wszyscy razem uczciliśmy pamięć o Justynie w sposób godny i pełen szacunku.

Z wyrazami wdzięczności,

Krzysztof Antkowiak

Dyrektor Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie