Witaj szkoło!
1 września 2022
ZEBRANIA Z RODZICAMI – szkoła w Chludowie – 7 września 2022 r.
5 września 2022
Pokaż wszystkie

Zdalne kółko programistyczne!

Z całego serca zachęcam dzieci (klasa 5-8), które chciałyby rozpocząć przygodę z programowaniem do uczestnictwa w zdalnym kółku programistycznym (https://oki.org.pl) . Dla osób początkujących przewidziany jest cykl spotkań w poniedziałki godzina 18:00 (zdalnie na youtube). 

Pierwsze zajęcia 19 września 2022, poniedziałek, godzina 18:00: https://youtu.be/-_Yplxdir8s

Zajęcia składają się z wykładu na youtube, konkursów (quizów z nagrodami) oraz zadań domowych (także z nagrodami – np. kodami podarunkowymi na allegro).

Zajęcia organizowane są Olimpijskie Kółko Informatyczne (https://oki.org.pl/oki/informacje-o-oki/)

Co dziecko potrzebuje do uczestnictwa w zajęciach:

  • komputer z dostępem do internetu
  • konto google (zajęcia są na youtube na żywo, dostępny cały czas jest czat z organizatorami, gdzie można zadawać pytania)
  • email 
  • ewentualnie konto na facebooku do wysyłania odpowiedzi na konkursy (konto może być rodzica, który w imieniu dziecka będzie umieszczał odpowiedzi)

Dodatkowe informacje: https://oki.org.pl/programowanie-olimpiada-zajecia-22-23/

UWAGA! Dodatkowo jeden z rodziców naszych uczniów chce prowadzić dodatkowe konsultacje (zdalne poprzez google meet) w razie problemów ze zrozumieniem materiału z zajęć z youtube. Dzieci, które chciałyby skorzystać z kółka zdalnego wraz z tymi dodatkowymi konsultacjami prosimy o informację pod adresem : dominik+oki@domin.org.pl