Olimpiada Informatyczna Juniorów – II etap
25 stycznia 2023
WYWIADÓWKI ŚRÓDROCZNE – SZKOŁA W CHLUDOWIE – ŚRODA 15 lutego 2023
26 stycznia 2023
Olimpiada Informatyczna Juniorów – II etap
25 stycznia 2023
WYWIADÓWKI ŚRÓDROCZNE – SZKOŁA W CHLUDOWIE – ŚRODA 15 lutego 2023
26 stycznia 2023
Pokaż wszystkie

Występy Biedronek z Chludowa

Dzieci z grupy Biedronek w ciągu ostatnich dwóch miesięcy pracowały intensywnie rozwijając swoje umiejętności teatralne, taneczne oraz wokalne. Z ogromnym zapałem przygotowywaliśmy bowiem występy dla bardzo ważnych osób w życiu przedszkolaków. Pierwszym z nich był występ świąteczny, który obejrzeli rodzice Biedronek. 15 grudnia, dzieci miały swój debiut na dużej scenie w Starym Barze. Rodzice po raz pierwszy podziwiali umiejętności swoich dzieci na żywo. Biedronkom towarzyszyła ogromna trema, która zdecydowanie zmobilizowała małych artystów i pokazali się ze swojej najlepszej strony.

Drugi występ odbył się 24 stycznia w naszym przedszkolu. Tym razem publicznością byli dziadkowie, przed którymi dzieci wystąpiły z dużą energią i radością.

Oprócz umiejętności aktorskich , dzieci rozwijały również motorykę małą i kreatywność, wykonując prezenty dla swoich bliskich.

Obydwie uroczystości były bardzo udane. Pięciolatki z Chludowa odniosły ogromny sukces i otrzymały gromkie brawa, zarówno od rodziców, jak i dziadków.

Ze swojej strony bardzo dziękuję rodzicom, którzy zaangażowali się do pomocy w zorganizowaniu słodkich poczęstunków towarzyszącym występom.