ZEBRANIA Z RODZICAMI – CHLUDOWO
7 września 2021
NARODOWE CZYTANIE 2021
8 września 2021
Pokaż wszystkie

Powrót do szkoły

1 września 2021 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole w Golęczewie – filii Zespołu Szkół w Chludowie.
O godz. 8.300 nowy rok szkolny powitali uczniowie klas 1, 2 i 3. W galowych strojach i z dziarską miną z niecierpliwością oczekiwali na ważne informację.

Po wprowadzeniu pocztu flagowego oraz odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Kierownik Danuta Kamińska, która serdecznie powitała wszystkich uczniów, nauczycieli oraz przybyłych na uroczystość rodziców i opiekunów. Pani Kierownik ucieszyła się, że wszyscy wrócili zdrowi, wypoczęci, z zapałem i nowymi siłami do pracy. Poprosiła, aby uczniowie rozejrzeli się z uwagą po swoim zespole klasowym i z sympatią oraz wyrozumiałością przywitali w swoich klasach nowe koleżanki oraz nowych kolegów.
Pan Krzysztof Antkowiak, dyrektor naszego Zespołu Szkół równie serdecznie powitał wszystkich uczestników uroczystości, przypomniał i przedstawił wszystkich pracowników szkoły, którzy w tym roku szkolnym będą uczyć w naszej filii.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczniowie klasy udali się z wychowawczyniami do swoich sal, gdzie uczestniczyły w zabawach i mieli okazję powitać swoje panie oraz koleżanki i kolegów z klasy. Były to bardzo miłe chwile, które z pewnością na długie lata zostaną w ich pamięci.

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom życzymy owocnego, pełnego wytrwałości i optymizmu, nowego roku szkolnego.

Comments are closed.