Magia 7! Głosuj na Rodzinę na szóstkę +
10 stycznia 2019
5 dla Rodziny na szóstkę +
12 stycznia 2019
Pokaż wszystkie

Ostatnia 6!

Do końca głosowania na projekt Rodzina na szóstkę + pozostało 6 dni. Szóstka nie jest przypadkową liczbą. Po pierwsze już drugi raz wyróżniamy ją w nazwie projektu i jesteśmy pewni, że przynosi nam szczęście. Po drugie owa liczba jest ulubioną oceną naszych uczniów.

W szkole najwyższą oceną jest 6, w naszym projekcie to 6+. Jednak, czy plus w postaci dofinansowania otrzymamy? Tego niestety jeszcze nie wiemy.

Pragniemy zaznaczyć, że podczas trwania głosowania dostrzegliśmy inny, cenny plus. Otóż, wokół Rodziny na szóstkę + wytworzyła się wspaniała atmosfera. Pozwoliła nam ona zacieśnić więzi, nawiązać nowe relacje a także dostrzec wsparcie Naszych cudownych rodziców i dzieci. Ciepłe słowa płyną od mieszkańców Chludowa, Suchego Lasu, okolicznych firm a także szkół.

Mamy informację, że głosy napływają z najdalszych zakątków Polski, a nawet ze Szwecji i Irlandii.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie, które od Państwa otrzymaliśmy. Mamy nadzieję, że zbliżający się czas ferii zimowych będzie cudownym czasem beztroskich zabaw i odpoczynku. Jednak nie zapominajcie o naszej Rodzinie i codziennie oddajcie swój głos.

Co należy zrobić?

  1. Wejdź na stronę: https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/szkola-glosowanie?id=487931814
  2. Kliknij ZAGŁOSUJ.
  3. Wpisz swój adres e-mail, zaznacz oświadczenia i ponownie kliknij ZAGŁOSUJ.
  4. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link aktywujący oddany głos. Głos uznaje się za oddany z chwilą kliknięcia w link otrzymany w e-mailu.

Pamiętaj, iż:

  • W ciągu jednego dnia z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos.
  • W ciągu jednego dnia z jednego adresu IP można oddać jeden głos.

Iza Kachlicka

Monika Wołyńska

Justyna Wieczorkiewicz

Natalia Kijek