Golęczewo: Dzieckiem być…
3 czerwca 2021
„A niech to Gęś kopnie” w Starym Barze
5 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Malowany kwiatami Dzień Dziecka

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak

Dzień Dziecka – To święto nie tylko maluchów, ale i także nas dorosłych, którzy w oczach swoich rodziców nadal są małymi dziećmi. Któż nie chciałby choć na chwilę znów stać się dzieckiem? Dzień Dziecka to najlepsza okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas jest jeszcze coś z malucha. Wykorzystajmy to święto i sprawmy, by było niezapomniane, zarówno dla nas, jak i naszych pociech. Dzień Dziecka często po brzegi wypełniony jest przeróżnymi atrakcjami, prezentami i najszczerszymi życzeniami

W tym dniu dzieci pojawiły się w szkole, uśmiechnięte, wesołe, szczęśliwe i w kolorowych strojach. Spodziewali się, że ten dzień będzie wyjątkowy. Rada Rodziców z naszej szkoły zaprosiła dzieci na pyszne lody arbuzowe.

Następna zabawa, nowe atrakcje – kolorowe farby, woda, pędzel – zaczarowały naszą klasę w czerwcową łąkę:)

Przyszedł czas na SUPER NIESPODZIANKĘ.

Dzień Dziecka to też okazja do powspominania swojego dzieciństwa. Zobaczcie zdjęcia sprzed lat. Poznajecie, kim są te urocze dzieciaki? Kim dziś jest chłopiec z grzywką i klockami, kim dziewczynka z kucykami i pluszowym liskiem? Jakie były zdziwienie, że to naprawdę JA 🙂

70 zdjęć z dzieciństwa sprawiły dzieciom wiele radości i uśmiechu. Jednak niektóre zdjęcia zostały nadal tajemnicze…czekamy do poniedziałku:)

Dzieci każdego roku z niecierpliwością wyczekują Dnia Dziecka. Być może Tobie przypomina ono jedynie o upływie czasu. Postaraj się spojrzeć na świat oczami dziecka. Ciesz się chwilą i nie myśl o problemach. Ulepszaj swoje życie i delektuj się nim. Bądź szczęśliwa i szczęśliwy:)

Comments are closed.