Golęczewo: Święto „Pieczonej Pyry” w przedszkolu
30 września 2018
Szóstoklasiści w roli komentatorów sportowych
1 października 2018
Pokaż wszystkie

KONKURSY PRZEDMIOTOWE w roku szkolnym 2018/2019

Drodzy rodzice, Drodzy uczniowie

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w wojewódzkich konkursach dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów organizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty na terenie województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2018/2019.

Regulaminy wszystkich konkursów znajdują się na stronie http://ko.poznan.pl/rodzice_uczniowie/konkursy_olimpiady_turnieje/konkursy_przedmiotowe/2018/09/regulaminy-konkursow-przedmiotowych-2/

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w sekretariacie 3 dokumentów zgłoszeniowych:

zał. 1 – KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA zal_1_karta_zgloszenia-1

zał. 1a – OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH zal_1a_oswiadczenie_rodzica-1

zał. 1b – WYRAŻENIE ZGODY NA UPUBLICZNIENIE DANYCH zal_1b_zgoda_rodzica

Powyższe dokumenty należy pobrać, wydrukować, wypełnić i oddać do sekretariatu szkoły w nieprzekraczalnym terminie do piątku 5 października br.

Jeżeli uczeń zdecyduje się na uczestnictwo w więcej niż jednym konkursie, proszę bardzo wpisać wszystkie konkursy na 1 zgłoszeniu.

Bardzo proszę o czytelne i dokładne wypełnianie dokumentów zgłoszeniowych.

UWAGA! Zgłoszenia złożone po terminie nie zostaną uwzględnione przy rejestracji uczniów do konkursów.

Poniżej znajduje się harmonogram poszczególnych etapów wszystkich konkursów oraz koordynatorzy etapów szkolnych:

KONKURS

ETAP SZKOLNY

ETAP REJONOWY

ETAP WOJEWÓDZKI

KOORDYNATOR

CHEMICZNY

18/10 – CZW – 14:00

20/11 – WT – 14:00

09/02 – SB – 10:00

JUSTYNA WIECZORKIEWICZ

JĘZYKA POLSKIEGO

19/10 – PT – 14:00

23/11 – PT – 14:00

23/02 – SB – 10:00

NATALIA KIJEK

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

22/10 – PON – 14:00

26/11 – PON – 14:00

02/02 – SB – 10:00

MONIKA WOŁYŃSKA

BIOLOGICZNY

23/10 – WT – 14:00

05/12 – ŚR – 14:00

02/03 – SB – 10:00

ANNA GRZEBYTA

MATEMATYCZNY

24/10 – ŚR – 14:00

29/11 – CZW – 14:00

16/02 – SB – 10:00

JOLANTA BURCHARDT

HISTORYCZNY

25/10 – CZW – 14:00

24/11 – SB – 10:00

09/03 – SB – 10:00

MAGDALENA PIOSIK

JĘZYKA NIEMIECKIEGO

26/10 – PT – 14:00

30/11 – PT – 14:00

23/03 – SB – 10:00

KAROLINA SOMMERFELD

FIZYCZNY

05/11 – PON – 14:00

10/12 – PON – 14:00

16/03 – SB – 10:00

MAGDALENA KARAŚ

GEOGRAFICZNY

06/11 – WT – 14:00

07/12 – PT – 14:00

22/02 – PT – 13:00

PIOTR KMIECIAK

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach,

Dyrekcja Zespołu Szkół.

Komentarze są wyłączone.