Chemiczne modele klasy VII a
10 lutego 2018
Golęczewo: Fotorelacja z baliku karnawałowego
15 lutego 2018
Pokaż wszystkie

Karnawałowy bal maskowy

Przed uczniami Zespołu Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie długo oczekiwane ferie zimowe. Zanim jednak nasza młodzież udała się na zasłużony wypoczynek, w piątkowe popołudnie postanowili tanecznym krokiem zakończyć karnawał.

W pierwszej części balu maskowego wzięli udział uczniowie czwartej oraz piątej klasy. Kostiumy naszych młodszych pociech były bardzo kolorowe, pomysłowe i niewątpliwie jedyne w swoim rodzaju. Uczniowie naszej szkoły potrafią nas zaskoczyć! Oprócz fantastycznego przygotowania do balu, dzieci dały popis również na parkiecie. Wspólna zabawa, konkursy i występy z pewnością pozostaną na długo w pamięci uczestników. Następnie zebrała się grupa starszych uczniów naszej szkoły z klas VI, VII oraz II i III gimnazjum. Szampańska zabawa była kontynuowana. Młodzież bawiła się do najpopularniejszych polskich i zagranicznych wykonawców. Karnawałowy bal maskowy rozświetlił również występ naszych uczniów klas VII oraz II klasy gimnazjum, którzy zaprezentowali się w wyjątkowym repertuarze. Kulturalna zabawa, zaangażowanie w konkurach oraz popis taneczny to z pewnością nie jedyne talenty naszych uczniów.

Szczególne podziękowania należą się członkom Samorządu Uczniowskiego za organizację oraz obsługę balu karnawałowego. Dziękujemy również opiekunom zabawy p. Magdalenie Karaś, Ewie Gramsch-Bazan, Justynie Wieczorkiewicz oraz p. Mateuszowi Margrafowi i Bartoszowi Nawrockiemu. Ogromne wyrazy uznania należą się również uczniom klasy VII oraz naszemu absolwentowi Wojciechowi Stolarkowi za obsługę techniczną balu.

 

 

Samorząd Uczniowski

wraz z opiekunami