Romantyczny Wieczór Kolędowy
5 lutego 2018
Pokaż wszystkie

Karatecy z REKORDU wracają do gry !!!

4 lutego w Murowanej Goślinie odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate WKF 2018. W turnieju brali udział zawodnicy z kilkunastu klubów z całej Polski. UKS Rekord Chludowo reprezentowało 4 zawodników. Filip Suchecki zdobył 3 miejsce w konkurencji kihon, Adrianna Kurczewska i Lena Kuraszyńska po eliminacjach spotkały się w finale! Obie dziewczynki zaprezentowały się bardzo dobrze: Ada zdobyła złoty medal, Lena srebrny. Adam Mierzwicki długo czekał na swoją konkurencję… Ale opłacało się! W konkurencji kata indywidualne zdobył pierwsze miejsce.
Były to pierwsze zawody w tym roku szkolnym, ale na pewno nie ostatnie! Myślę, że zdobyte doświadczenie będzie dodatkową motywacją do dalszych treningów i startów w zawodach.