Golęczewo: „Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija, one nie mijają”

To już jest koniec!
24 czerwca 2022
Golęczewo: Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu
28 czerwca 2022
Pokaż wszystkie

Golęczewo: „Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija, one nie mijają”

Nadszedł czas pożegnania z trzecią klasą. Zakończenia bywają smutne, ale są potrzebne. Przecież gdyby nie one, nic by się nigdy nie mogło zacząć. Przed Wami czwarta klasa. Zastanawiacie się, jak to będzie – nowi nauczyciele, nowe przedmioty, nowe sale. To tak, jak z piękną książką. Gdy zaczynacie ją czytać, nie chcecie, żeby się skończyła. A świat ma Wam do przekazania wiele wspaniałych opowieści!

Odkrywajcie je, odkrywajcie siebie i swoje talenty. Bo każdy z Was ma swój własny i niepowtarzalny talent. Ten talent jest jak skarb, dlatego czasami bywa głęboko ukryty. Ale właśnie teraz jest czas na szukanie go. Dlatego rysujcie, śpiewajcie, tańczcie, piszcie, biegajcie, czytajcie i zadawajcie pytania…

Nie bójcie się popełniać błędów. Błędy są bardzo potrzebne – to wskazówki, dzięki którym możecie się uczyć i rozwijać. Pamiętajcie też, żeby nigdy, przenigdy nie porównywać się z innymi. Bo wszyscy się różnimy. I nigdzie, na całej kuli ziemskiej, nie ma drugiej tak wyjątkowej i niepowtarzalnej osoby, jaką jest każdy z Was z osobna!

Mierzcie wysoko! Pokonujcie przeszkody! Zdobywajcie góry!


Wasza wychowawczyni
Roma Kierstan