Pożegnanie absolwentów
29 czerwca 2021
Golęczewo: wizyta funkcjonariuszy policji w przedszkolu
29 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Golęczewo: Kreciki żegnają przedszkole

Coś się kończy i coś się zaczyna…

24 czerwca br. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń. W przedszkolu w Golęczewie odbyła się wyjątkowa uroczystość – „Pożegnanie Krecików”

Cztery minione lata, to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Czas przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Przedszkolaki z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych, zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie nowych obowiązków.

Kreciki przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Było tango z różą, „wierszowane wspomnienia” oraz nowoczesny taniec z pomponami. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i inne upominki. Były także życzenia
i podziękowania ze strony p. Dyrektora, pani Kierownik oraz Rodziców. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.