ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ZESPOLE SZKÓŁ im. o. MARIANA ŻELAZKA W CHLUDOWIE – II semestr 2019/2020
NAUCZYCIEL |
NAZWA ZAJĘĆ |
UWAGI |
TERMIN(Y) |
MARIAN BAJER |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – klasa 6a |
|
PONIEDZIAŁEK 7.45-8.15 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – klasa 5b |
|
WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK 7.50-8.15 |
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – klasa 5ab |
|
WTOREK LEKCJA 7 |
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – klasa 6c |
|
CZWARTEK 14.30-15.00 |
|
BODZEK BEATA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
PONIEDZIAŁEK 11.00-13.30 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – klasa 1a |
|
ŚRODA LEKCJA 6 |
|
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – projekt filmowy |
co 2. tydzień |
PONIEDZIAŁEK LEKCJA 8 |
|
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło teatralne |
|
ŚRODA LEKCJA 8 |
|
BURCHARDT JOLANTA |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka – kl. 5ab |
|
ŚRODA LEKCJA 6 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka – kl. 8ab + 6a |
|
ŚRODA LEKCJA 8 |
|
FIDECKA – GÓRKA AGNIESZKA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
ŚRODA 11.00 – 13.15 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze lub przygotowanie do konkursów – klasa 2b |
co 2. tydzień |
ŚRODA LEKCJA 4 |
|
GRAMSCH – BAZAN EWA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyka – kl. 7ab |
|
PIĄTEK 7.15-8.00 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka – kl. 7ab |
|
WTOREK 7.15-8.00 |
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka – kl. 6bc |
|
ŚRODA 7.15-8.00 |
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka – kl. 4ab |
|
ŚRODA LEKCJA 7 |
|
HĄCIA EDYTA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
ŚRODA 11.00 – 13.15 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze lub przygotowanie do konkursów – klasa 2a |
co 2. tydzień |
ŚRODA LEKCJA 4 |
|
JĘTCZAK MAREK |
Piłka nożna – klasy 4-6 |
|
WTOREK 14.30-15.50 |
Piłka nożna – klasy 7-8 |
|
CZWARTEK 14.30-15.50 |
|
KROENKE OLSZYNA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
PONIEDZIAŁEK 11.00-13.30 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze lub przygotowanie do konkursów – klasa 3a |
co 2. tydzień |
PONIEDZIAŁEK LEKCJA 4 |
|
KUBIAK DOROTA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
CZWARTEK 11.00-13.30 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – klasa 3b |
co 2. tydzień |
CZWARTEK LEKCJA 5 |
|
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – klasa 3b |
co 2. tydzień |
CZWARTEK LEKCJA 4 |
|
KACHLICKA IZABELA |
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się „Główka pracuje” – kl. 3f |
GOLĘCZEWO |
PIĄTEK 12.45-13.30 |
Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się – klasy 7 + 8 |
|
ŚRODA LEKCJA 8 |
|
KARAŚ MAGDALENA |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – fizyka/chemia – kl. 7+8 |
DLA CHĘTNYCH |
ŚRODA 7.30-8.15 |
KASIŃSKA JOLANTA |
Piłka siatkowa – klasy 6-8 |
|
PONIEDZIAŁEK LEKCJA 8 |
KIERSTAN ROMANA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
WTOREK 10.55-13.40 |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło muzyczne – flażolety – kl. 3f |
co 2. tydzień |
WTOREK 10.55-11.40 |
|
KLUZOWICZ EWELINA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
WTOREK 10.55-13.40 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – kl. 1f |
|
ŚRODA LEKCJA 6 |
|
MAŃSKA BEATA |
Zajęcia karate |
|
WTOREK LEKCJA 7 |
Zajęcia sportowe - Chludowo |
|
PONIEDZIAŁEK LEKCJA 8 PIĄTEK LEKCJA 7 |
|
MIERZWA ŁUKASZ |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – język angielski – kl. 4-8 |
DLA CHĘTNYCH |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 7.30-8.15 |
NAPIERAŁA JOANNA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło teatralne |
|
ŚRODA LEKCJA 8 |
POLICHNOWSKA DOROTA |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – NAUKA PŁYWANIA |
co 2. tydzień |
CZWARTEK 11.00-13.30 |
Koło przyrodnicze - ODKRYWCY PRZYRODY – kl. 2f |
|
ŚRODA LEKCJA 6 |
|
STEFAŃSKA NATALIA |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – język polski – kl. 4a |
|
CZWARTEK LEKCJA 7 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – język polski – kl. 6b, 7b |
|
ŚRODA 7.30-8.15 |
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – język polski – kl. 8ab |
|
CZWARTEK 7.30-8.15 |