ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ZESPOLE SZKÓŁ im. o. MARIANA ŻELAZKA W CHLUDOWIE – II semestr 2018/2019

NAUCZYCIEL NAZWA ZAJĘĆ TERMIN(Y)
BODZEK BEATA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i z języka polskiego – kl. 3a wtorek – L 6
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i przygotowujące do konkursów – kl. 3a Poniedziałek– L5
Projekt filmowy Środa – L 7+8
BURCHARDT JOLANTA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki – kl. 4ab + G3ab środa –  L 8
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – warsztaty na UAM cyklicznie
FIDECKA – GÓRKA AGNIESZKA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i z języka polskiego – kl. 1b poniedziałek – L 5
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i przygotowujące do konkursów – kl. 1b środa – L 5
GOLEC MAŁGORZATA Szkolne Koło Turystyczne „Włóczykij” – klasa I-III – filia w Golęczewie zgodnie z opracowanym harmonogramem
Zajęcia plastyczne dla klasy If piątek L 5
GRAMSCH – BAZAN EWA Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 5abc wtorek – L 6
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 8ab środa – godz. 7.15 – 8.00
GRZEBYTA ANNA Wycieczki przyrodnicze – klasy SP 1 sobota w miesiącu
HĄCIA EDYTA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i z języka polskiego – kl. 1a co druga środa L 5
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i przygotowujące do konkursów – kl. 1a co drugi piątek – L 5
JĘTCZAK MAREK Piłka nożna – szkoła podstawowa klasy 4-6 wtorek – godz. 14.30-15.50
Piłka nożna – szkoła podstawowa klasy 7-8 czwartek – godz. 14.30-15.50
KACHLICKA IZABELA Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla klas 4ab. czwartek – L1
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla klas 5 piątek – L1
KARAŚ MAGDALENA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki wtorek i środa – godz. 7:30-8:15
KASIŃSKA JOLANTA Piłka siatkowa  SP i GIM środa – L 7+8
KIEŁCZYKOWSKA MARZENA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego – SP środa – godz. 7.30 – 8.15
Konsultacje językowe dla klas SP – pomoc doraźna pon, wt, czw – godz. 7.30 – 8.15
KIERSTAN ROMANA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – kl. 2f czwartek – L 5
Koło flażoletowe – kl. 2f co drugi piątek – L 6
KIJEK NATALIA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego – kl. 4a poniedziałek – L 7
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego – kl. 6+7 poniedziałek – L 8
KLUZOWICZ EWELINA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – kl. 3f poniedziałek – L 5
Koło flażoletowe – kl. 3f co druga środa – L 5
KMIECIAK PIOTR Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z geografii – kl. SP + G poniedziałek – godz. 7.30 – 8.15
KROENKE OLSZYNA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i z języka polskiego – kl. 2a czwartek – L 5
Zajęcia rozwijające uzdolnienia i przygotowujące do konkursów – kl. 2a poniedziałek – L 5
KRYSIAK MONIKA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego – kl. 4+5+8 czwartek – L 7
KUBIAK DOROTA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i z języka polskiego – kl. 2b piątek – L 5
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – klasy IISP co drugi poniedziałek – L 5
LENARTOWICZ MAGDALENA Realizacja programu profilaktycznego „Spójrz inaczej” dla kl. 3f czwartek – godz. 11.45 – 12.30
Realizacja programu profilaktycznego „Spójrz inaczej dla klas I-II SP co drugi piątek – L 5
MAŃSKA BEATA Zajęcia karate – kl. I-III SP wtorek – L 6
Zajęcia karate – kl. IV-VI SP wtorek – L 7
Zajęcia sportowe – Golęczewo poniedziałek 13.00-14.00 + środa 13.45-14.45
MARGRAF MATEUSZ Tenis stołowy wtorek – godz. 16.45-17.30
Piłka nożna ( I-IV) poniedziałek i czwartek – godz.  16.30-17.30
MYSZKA VIOLETTA Trening umiejętności społecznych wtorek – L 6
Trening koncentracji uwagi. wtorek – L 7
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego wtorek – L 8
NAPIERAŁA JOANNA „Spotkania z książką” – zajęcia uczniów dla klas I-III SP przebywających w świetlicy poniedziałek – godz. 14.15-15.00
Projekt filmowy Środa – godz. 14.15 – 15.00
PIOSIK MAGDALENA Koło historyczne – klasy 7+8+G3 poniedziałek – L 8
POLICHNOWSKA DOROTA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – kl. 1f czwartek – L 5
Szkolne Koło Turystyczne „Włóczykij” – klasa I-III – filia w Golęczewie zgodnie z opracowanym harmonogramem
SOMMERFELD KAROLINA Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. niemieckiego dla kl. 7ab środa – L 8
Zajęcia rozwijające uzdolnienia – j. niemiecki piątek – godz. 7.30 – 8.15
SZAREK – JANKOWSKA JAGODA Koło j. angielskiego – klasa 5c wtorek – 7.30
WIECZORKIEWICZ JUSTYNA Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – klasa 6a wtorek – L 7
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – klasa 6b poniedziałek 7.45-8.15
Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki – klasy 6 piątek 7.45 – 8.15
Zajęcia rozwijające uzdolnienia z chemii – klasy 7+8+G3 wtorek – L 8
WOŹNICA ELŻBIETA (s.Rafaela) Koło misyjne – uczniowie SP czwartek – L 6+7